Witamy na oficjalnej stronie internetowej regionalnego ośrodka Enterprise Europe Network w Sopocie


 

Własność intelektualna a prowadzenie firmy w Chinach - bezpłatne seminarium

Ośrodki Enterprise Europe Network przy Stowarzyszeniu “Wolna Przedsiębiorczość” oraz Centrum Transferu Technologii w Gdańsku wraz z Polską Agencją Rozwoju Przedsiębiorczości serdecznie zapraszają na seminarium na temat prowadzenia działalności gospodarczej w Chinach, ze szczególnym uwzględnieniem własności intelektualnej. Seminarium odbędzie się 31 maja 2012 w godz. 10.30-15.30 w hotelu “Wolne Miasto” w Gdańsku, ul. św. Ducha 2.

Seminarium jest otwarte dla wszystkich zainteresowanych. Ze szczególną serdecznością zapraszamy przedstawicieli firm obecnych już na rynku chińskim. Będą oni mieli możliwość nie tylko pogłębienia swojej wiedzy, lecz także odbycia indywidualnych konsultacji z zaproszonymi ekspertami.

Pierwszą część spotkania wypełnią prezentacje ekspertów Europejskiego Centrum MŚP w Pekinie, China IPR Helpdesk oraz Centrum Innowacji Unia Europejska-Chiny . Druga część poświęcona zostanie na spotkania firm z ekspertami rynku chińskiego. Warto zapisać się na nie poprzez zaznaczenie odpowiedniego pola w formularzu zgłoszeniowym.

UWAGA! Ze względu na duże zainteresowanie indywidualnymi konsultacjami, zamknęliśmy listę zainteresowanych spotkaniem z P. Chrisem Cheung oraz P. Michałem Kłaczyńskim. W dalszym ciągu możliwe jest zapisanie się na konsultację z P. Marco Gasparroni.

Seminarium jest bezpłatne – obowiązuje kolejność zgłoszeń. Zgłoszenia przyjmujemy za pomocą poniższego formularza. Dodatkowych informacji udziela Martyna Bildziukiewicz, tel. 58 524 50 86, e-mail: m.bildziukiewicz@swp.gda.pl.

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

PROGRAM

INFORMACJA O PRELEGENTACH

Organizatorzy:

                    

          

Patronat nad wydarzeniem objęli:

       

Partnerzy wydarzenia:

                     

15-05-2012